HAKKIMIZDA

Firmamız 2008 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olup, 2013 yılında limited şirket durumuna gelmiştir. Samsun Gaziler Vergi Dairesi Mükellefi ve Samsun TSO üyesidir. Samsun Yapı Yönetimi, yapı yönetim sektöründe ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını en üst kalite ile sunmayı amaçlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Başarma Tutkusu: Hedefe götüren ilk adımın başarma tutkusu olduğuna inanırız. Gelişim ve ilerleme başarma tutkusu ile gerçekleştirilebilir.
Çözüm Odaklılık: Çözüm odaklı olmanın başarıya götüreceğini düşünürüz. İlerlemek, çözüme odaklanmış bir anlayışla mümkündür.
Yenilikçilik: Sürekli büyüme için girişimci ruh ve yenilikçi düşünce ile hareket ederiz.
Değişim: Gelişimin değişimle olduğuna inanırız. Değişime dahil olmak değil değişime yön vermek düşüncesiyle çalışırız.
Gelişim: Her alanda sürekli gelişim ana hedefimizdir. İlerleme yolunda en büyük adımın sürekli gelişim olduğuna inanırız.
İlerleme: En büyük hedefimiz durmadan ilerlemektir. Bireysel ilerlemenin kurumsal ilerlemeye ve toplumsal ilerlemeye sebep olacağını düşünürüz.

PROFESYONEL SİTE, APARTMAN VE İŞ MERKEZİ YÖNETİMİ

Günümüzde site, apartman ve iş merkezi yöneticiliği herkesin üstlenmekten kaçındığı büyük bir sorun halini almış ve büyük sorumluluk isteyen mesleki konuma gelmiştir. İlgili yasalar apartman, site ve iş merkezlerinde fiilen oturan kişilerin dışında, dışarıdan bir kişinin de yöneticilik yapabilmesine imkân tanımıştır. Bu nedenle, bilgi ve tecrübemize dayanarak meslek edindiğimiz bu konuda faaliyet göstermekteyiz. Batı Ülkelerinde olduğu gibi Profesyonel yönetim çağdaş bir ihtiyaçtır. Profesyonel yönetim insan, mekân, hizmet ve teknoloji etkenlerini bütünleştirerek yapıların yaşam kalitesi ve kullanım kolaylıklarını arttıran bir hizmet mesleğidir. Bu nedenledir ki Maliyet düşürme, yüksek standartta hizmet verme, müşteri memnuniyeti sağlama açısından rasyonel çözümler üretiriz. Toplu yaşam alanları olan apartman, site, iş merkezlerinin şeffaf, güvenli, hukuki ve huzurlu şekilde işletilmesi bakım/onarım, güvenlik ve kapıcı, kömür/doğalgaz, temizlik/bahçe peyzaj, muhasebeci/avukat gibi işlerin tamamını profesyonel yönetim olarak karşılamaktayız.

EKİBİMİZ

Yöneticiler: Aykut Samet Sencer Temiz , Hasan Öner Bülbül

Yönetici Asistanı: Nurgül Köktaş

Aidat Takip: Mesut Ayran

Muhasebe: Hatice Atay

Ayrıca Teknik Servis ve Temizlikte 5 personel çalışmaktadır.Site ve apartmanlara yerleştirmiş olduğumuz (Kapıcı/Güvenlik) 30 personel vardır.

Hukukçularımız: Hukuk Danışmanı: Av.Safa Temiz

İcra Takip: 2 Adet Hukuk Bürosu